Časté otázky

Áno, stačí si vybrať jeden z našich produktov bez vôní a pred zapálením pridať do blízkosti knôtu niekoľko kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja alebo oleja s vôňou sviečky. Prosím, robte tak na vlastné riziko a úroveň pohodlia, pričom majte na pamäti, že oleje sú veľmi horľavé a nikdy by sa nemali pridávať do horiacej sviečky. Zistíte, že niektoré oleje fungujú lepšie ako iné, preto pozorne experimentujte, kým nenájdete niektoré, ktoré fungujú. Za všetky úpravy sviečok, ako sú farby a vône, je zodpovedný používateľ.

Áno, naše perly sú na rastlinnej báze, čisté a bezpečné pre domáce zvieratá. Stále ich odporúčame uchovávať mimo dosahu domácich zvierat, pretože technicky nie sú jedlé a horia skutočným ohňom. Môžete sa tiež utešiť s vedomím, že perlové sviečky samy zhasnú, ak sa náhodou prevrátiaa perly uhasia plameň.

Nie, ten istý knôt môžete znova zapáliť viackrát a páliť tak dlho, ako to vydrží. Každý knôt môže horieť približne 12 hodín. To znamená, že ku každej perlovej sviečke vám dávame veľa knôtov, aby ste mohli svoju sviečku osviežiť tak často, ako len chcete, aby opäť vyzerala ako nová.

Najčastejším dôvodom, prečo knôt nehorí celých 12 hodín, je, ak je hrot knôtu ponechaný príliš ďaleko od perál. Pri vkladaní knôtu sa snažte, aby z neho trčal len asi 1 centimeter, akurát tak na zapálenie. Ak ponecháme knôt ďalej, skráti sa doba horenia.

Všetky objednávky sa snažíme odoslať do 24 hodín. To znamená že vačsina objednávok príde k vám domov alebo na vami vybrané odberné miesto už nasledujúci deň.