Použitie

Perlové sviečky Luminest sa používajú jednoducho a sú bezpečnejšie ako tradičné sviečky, pokiaľ sa používajú správne.

Nasypte perly do svojej obľúbenej nádoby. Odporúčajú sa ohňovzdorné nádoby, ale je možné použiť bezpečne aj iné nádoby. Uistite sa, že nádoba je dostatočne veľká na to, aby udržala roztavený vosk od okraja a zabránila prehriatiu nádoby počas používania. Vo všeobecnosti to znamená, že minimálna šírka nádoby má mať 10 cm v najužšej časti, ale dôkladne ju vyskúšajte a uistite sa, že sa pri horení nezohrieva.

Vložte knôt tak, aby z perál vyčnieval len 1 cm knôtu. Má postačovať na to, aby ste ho vedeli zapáliť. Ak ho necháte príliš vysoko, knôt zbytočne rýchlo zhorí. Uistite sa, že máte okolo knôtu aspoň 5 cm perál, aby ste zabránili tomu, že sa roztavený vosk dostane k okraju nádoby alebo akéhokoľvek dekoru, ktorý používate. Môžete tiež použiť viacero knôtov vo väčšej nádobe alebo skrátiť knôty, ak využívate plytšiu nádobu. Odporúčame, aby ste si pod knôtom nechali aspoň 2 cm perál. To ponecháva priestor na samouhasenie knôtu predtým, ako sa dostane k spodku nádoby.

Zapáľte si Luminest a užívajte si pohodovú atmosféru. Naše sviečky sú vytvorené na rastlinnej báze. Okrem toho sú bezpečné a aj v prípade nehody sa samé uhasia, nemusíte sa teda báť ani o vaše deti či domácich miláčikov.

Ak sa chcete zviditeľniť, vymyslite kreatívne použitie Luminest, zverejnite obrázok alebo video Vášho použitia Luminest a označte #luminestcandles alebo nás nájdete a označíte ako @luminest.sk.