Luminest Perlové Sviečky

Vyrobené z prírodých zdrojov

Palmový vosk je druh rastlinného vosku pochádzajúceho z palmy olejnej. Získava sa z palmového ovocia, ktoré produkuje palmový olej aj olej z palmových jadier. Vosk sa extrahuje z palmového oleja procesom kryštalizácie a separácie.
Palmový vosk sa bežne používa pri výrobe sviečok pre svoje žiaduce vlastnosti. Má vysoký bod topenia, čo umožňuje sviečkam vyrobeným z palmového vosku mať dlhší čas horenia v porovnaní so sviečkami vyrobenými z iných druhov vosku. Vosk má tiež jedinečnú kryštálovú štruktúru, ktorá dodáva sviečkam krásny a prirodzený vzhľad.
Jednou z hlavných výhod palmového vosku je jeho obnoviteľnosť a udržateľnosť.

 • Nekonečné možnosti

  Luminest perly je možné prispôsobiť spôsobom, ktorý tradičné voskové sviečky nedokážu. Perly nasypete do misiek akéhokoľvek tvaru a dizajnu. Do periel možete pridať esenciálny olej alebo sviečkový vonný olej a spestriť Váš domov.

 • Vždy ako nové

  Znovu zapáľte kúzlo svojej sviečky odstránením použitého knôtu, vyhladením povrchu a vložením nového knôtu. Alebo jednoducho vymeňte nádobu a získate tým úplne nový dizajn. Voľba je len na vás pre svieži a podmanivý zážitok zo sviečok!

 • Bezpečnosť na prvom mieste

  Luminest zhasne sama pri naklonení. Sama zhasne aj vtedy, ak ju náhodne ponecháte horieť cez noc. Luminest je preto bezpečná pre domácnosti s deťmi aj zvieratkami.

 • Priateľský k prírode

  Znížte množstvo odpadu nielen dopĺňaním a používaním existujúcich nádob Luminest perlami, ale aj používaním prírodného a trvalo udržateľného rastlinného vosku.